HZA686M035X16T-F
DigiKeyn tuotenumero
HZA686M035X16T-FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
HZA686M035X16T-FCT-ND - Cut Tape (CT)
HZA686M035X16T-FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HZA686M035X16T-F
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
68 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 35mOhm 10000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HZA686M035X16T-F -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus, Ohitus, Kytkennän irrotus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
200 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Kapasitanssi
68 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C