DGH506Q2R7 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 64
Tekniset tiedot
50 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 15mOhm @ 1kHz 1500 tuntia @ 85°C
DGH506Q2R7
DigiKeyn tuotenumero
338-DGH506Q2R7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DGH506Q2R7
Kuvaus
CAPACITOR 50F -10%, +30% 2.7V TH
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DGH506Q2R7 -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
50 F
Koko/mitat
0,709" halk. (18,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,654" (42,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
15mOhm @ 1kHz