DGH207Q2R7 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
200 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike 6mOhm @ 1kHz 1500 tuntia @ 85°C
DGH207Q2R7
DigiKeyn tuotenumero
338-DGH207Q2R7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DGH207Q2R7
Kuvaus
CAP 200F -10%, +30% 2.7V TH
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Kapasitanssi
200 F
Koko/mitat
1,181" halk. (30,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,047" (52,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
6mOhm @ 1kHz