CD15FD101JO3
DigiKeyn tuotenumero
338-1042-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15FD101JO3
Kuvaus
CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
Tarkka kuvaus
100 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
100 pF
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,461" pit. x 0,181" lev. (11,70mm x 4,60mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,358" (9,10mm)