CWX813-050.0M
DigiKeyn tuotenumero
CW541TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CW541CT-ND - Cut Tape (CT)
CW541DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CWX813-050.0M
Kuvaus
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 MHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
LVCMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±25ppm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
30mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,051" (1,30mm)