CZRQR4V7B-HF on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Comchip Technology
Varastossa: 0
Diodit - Zener 4.7 V 125 mW ±3% Kiinnitys pintaan 0402
CZRQR4V7B-HF
DigiKeyn tuotenumero
CZRQR4V7B-HF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRQR4V7B-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 125MW 402
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 1.5 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Vanhentunut
Toleranssi
±3%
Valmistajan laitepakkaus
0402
Teho - maksimi
125 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
70 Ohms