CZRQC4V7B-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-CZRQC4V7B-HFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRQC4V7B-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 125MW SOD923F
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.7 V 125 mW ±2,55% Kiinnitys pintaan 0402C/SOD-923F
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 1.5 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Toleranssi
±2,55%
Valmistajan laitepakkaus
0402C/SOD-923F
Teho - maksimi
125 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
70 Ohms