CZRFR52C3V3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Comchip Technology
Varastossa: 32 825
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Comchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 3.3 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan 1005/SOD-323F
CZRFR52C3V3
DigiKeyn tuotenumero
CZRFR52C3V3-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRFR52C3V3
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CZRFR52C3V3 -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
25 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±5%