CZRF52C3V3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CZRF52C3V3 |
Kuvaus | DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 3.3 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan 1005/SOD-323F |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CZRF52C3V3 -mallit |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 25 µA @ 1 V |
Valm. | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 900 mV @ 10 mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |