CZRF52C3V3
DigiKeyn tuotenumero
641-1056-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1056-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1056-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRF52C3V3
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.3 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan 1005/SOD-323F
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CZRF52C3V3 -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
25 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
1005/SOD-323F
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
95 Ohms