CPDH3V3UP
DigiKeyn tuotenumero
641-1395-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1395-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1395-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPDH3V3UP
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Teho - pulssin huippu
40W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
12pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SC-79, SOD-523
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
8V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)