CDSU101A-HF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panjit International Inc.
Varastossa: 5 328
Tekniset tiedot
Diodit 80 V 100mA Kiinnitys pintaan 0603/SOD-523F
CDSU101A-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-CDSU101A-HFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDSU101A-HF
Kuvaus
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
4 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 75 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Kapasitanssi @ Vr, F
3pF @ 500mV, 1MHz
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
80 V
Valmistajan laitepakkaus
0603/SOD-523F
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
100mA
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 125°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 100 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet