CDSU101A
DigiKeyn tuotenumero
641-1002-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1002-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1002-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDSU101A
Kuvaus
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 80 V 100mA Kiinnitys pintaan 0603/SOD-523F
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CDSU101A -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
4 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 75 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
3pF @ 0,5V, 1MHz
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
80 V
Valmistajan laitepakkaus
0603/SOD-523F
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
100mA
Toimintalämpötila - liitos
125°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 100 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet