ACPDQC3V3T-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-1635-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1635-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1635-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACPDQC3V3T-HF
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 9.8VC 0402C
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
9,8V Puristusliitin 16A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 0402C/SOD-923F
EDA/CAD-mallit
ACPDQC3V3T-HF -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
16A (8/20µs)
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
20pF @ 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
3,6V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
9,8V