DESD3V3S1BL-7B on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Comchip Technology
Varastossa: 14 132
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Infineon Technologies
Varastossa: 125 066
Tekniset tiedot
Panjit International Inc.
Nexperia USA Inc.
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
onsemi
7V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan X1-DFN1006-2
DESD3V3S1BL-7B
DigiKeyn tuotenumero
DESD3V3S1BL-7BDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DESD3V3S1BL-7BDICT-ND - Cut Tape (CT)
DESD3V3S1BL-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DESD3V3S1BL-7B
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 7V X1DFN10062
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
DESD3V3S1BL-7B -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
35W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
10pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
3,8V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
7V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)