1.5KE300A-G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 3 038
Tekniset tiedot
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 995
Taiwan Semiconductor Corporation
414V Puristusliitin 3,62A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
1.5KE300A-G
DigiKeyn tuotenumero
1.5KE300A-G-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE300A-G
Kuvaus
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1.5KE300A-G -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,62A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
256V
Jännite - läpilyönti (min)
285V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
414V