1.5KE300A
DigiKeyn tuotenumero
1.5KE300ALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1.5KE300ALFCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE300A
Kuvaus
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
414V Puristusliitin 3,7A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
256V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
285V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
414V