HC-49/U-S8000000ABJB
DigiKeyn tuotenumero
300-6017-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HC-49/U-S8000000ABJB
Kuvaus
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 100 Ohms HC-49/US
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
8 MHz
Koko/mitat
0,453" pit. x 0,183" lev. (11,50mm x 4,65mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm