ECS-80-18-4X
DigiKeyn tuotenumero
X1093-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-80-18-4X
Kuvaus
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 80 Ohms HC-49/US
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-80-18-4X -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuus
8 MHz
Koko/mitat
0,447" pit. x 0,183" lev. (11,35mm x 4,65mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm