A21CSP12VDC1.6
DigiKeyn tuotenumero
2449-A21CSP12VDC1.6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A21CSP12VDC1.6
Kuvaus
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Rele autoteollisuuteen SPDT (1 muoto C) 12VDC Kela Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
A21CSP12VDC1.6 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Päästövarmuusjännite
1,2VDC
Valmistaja
CIT Relay and Switch
Käyttöaika
7 ms
Sarja
Vapautusaika
5 ms
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
Tiivistetty - täysin
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Kelan virta
133.3 mA
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Kelan jännite
12VDC
Kontaktin materiaali
Hopea-tinaoksidi (AgSnO)
Releen koskettimet
SPDT (1 muoto C)
Kelan teho
1,6W
Kontaktin luokitus (virta)
40 A
Kelan resistanssi
90 Ohms
Kytkentäjännite
75VDC - maks.
Päätuotenumero
Vetovarmuusjännite
8,4VDC