A21ASQ12VDC1.6D
DigiKeyn tuotenumero
2449-A21ASQ12VDC1.6D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A21ASQ12VDC1.6D
Kuvaus
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Rele autoteollisuuteen SPST-NO (1 muoto A) 12VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
A21ASQ12VDC1.6D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Päästövarmuusjännite
1,2VDC
Valmistaja
CIT Relay and Switch
Käyttöaika
7 ms
Sarja
Vapautusaika
5 ms
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
Diodi, Tiivistetty - täysin
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Liitettävissä pistorasiaan
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Terminointityyppi
Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,250" (6,3mm)
Kelan virta
133.3 mA
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Kelan jännite
12VDC
Kontaktin materiaali
Hopea-tinaoksidi (AgSnO)
Releen koskettimet
SPST-NO (1 muoto A)
Kelan teho
1,6W
Kontaktin luokitus (virta)
40 A
Kelan resistanssi
90 Ohms
Kytkentäjännite
75VDC - maks.
Päätuotenumero
Vetovarmuusjännite
8,4VDC