CHB100W-24S24-CM
DigiKeyn tuotenumero
2034-3468-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CHB100W-24S24-CM
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 24V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 4,17A 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CHB100W-24S24-CM -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
4,17A
Valmistaja
Cincon Electronics Co. LTD
Teho (wattia)
100W
Sarja
Jännite - erotus
1.5 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
87,5%
Tyyppi
Koteloitu
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulojännite (min.)
9V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
3,98" pit. x 2,54" lev. x 1,03" kork. (101,2mm x 64,6mm x 26,2mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - lähtö 1
24V