VHK100W-Q24-S24
VHK100W-Q24-S24
VHK100W-Q24-S24
DigiKeyn tuotenumero
179-VHK100W-Q24-S24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VHK100W-Q24-S24
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 24V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 4,17A 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VHK100W-Q24-S24 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö 1
24V
Valmistaja
Bel Power Solutions
Virta - lähtö (maks.)
4,17A
Sarja
Teho (wattia)
100W
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
85%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
4,23" pit. x 4,01" lev. x 1,50" kork. (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm)
Tulojännite (maks.)
36V