FPC050P040
DigiKeyn tuotenumero
FPC050P040-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPC050P040
Kuvaus
FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.5 MM PIT
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SMD – DIP FPC-liitin 40 0,020" (0,50mm) FR4-epoksilasi
Kategoria
Napojen lukumäärä
40
Valmistaja
Chip Quik Inc.
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Levyn paksuus
0,062" (1,57mm) 1/16"
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaali
FR4-epoksilasi
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,900" x 2,050" (22,86mm x 52,07mm)