FPC050P040-DPT
DigiKeyn tuotenumero
315-FPC050P040-DPT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPC050P040-DPT
Kuvaus
FPC/FFC SMT CONNECTOR (0.5 MM PI
Tarkka kuvaus
SMD – DIP FFC/FPC-liitin 40 0,020" (0,50mm) FR4-epoksilasi
Kategoria
Napojen lukumäärä
40
Jako
0,020" (0,50mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Levyn paksuus
0,063" (1,60mm)
Osan tila
Aktiivinen
Materiaali
FR4-epoksilasi
Prototyyppilevyn tyyppi
SMD – DIP
Koko/mitat
1,200" pit. x 1,000" lev. (30,48mm x 25,40mm)