3SMC150CAQ TR13 PBFREE
DigiKeyn tuotenumero
1514-3SMC150CAQTR13PBFREETR-ND - Rullattu teippi (TR)
1514-3SMC150CAQTR13PBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-3SMC150CAQTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3SMC150CAQ TR13 PBFREE
Kuvaus
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
243V Puristusliitin 12,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
Kategoria
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
150V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
167V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
243V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
12,4A