SMLJ150CA
DigiKeyn tuotenumero
SMLJ150CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMLJ150CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMLJ150CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMLJ150CA
Kuvaus
TVS DIODE 150VWM 243VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
243V Puristusliitin 12,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
EDA/CAD-mallit
SMLJ150CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
12,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
150V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
167V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
243V