CHP5R5L106R-TW
DigiKeyn tuotenumero
4688-CHP5R5L106R-TW-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CHP5R5L106R-TW
Kuvaus
5.5V 10F 25*12.5*28 T/DA EDLC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 F (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 96mOhm @ 1kHz 2000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
CDA (Zhifengwei Technology)
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Kotelo
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,688" (17,50mm)
Kapasitanssi
10 F
Koko/mitat
0,984" pit. x 0,492" lev. (25,00mm x 12,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,161" (29,50mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
96mOhm @ 1kHz