ADCM-S05R5SA106RB
DigiKeyn tuotenumero
535-ADCM-S05R5SA106RB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADCM-S05R5SA106RB
Kuvaus
CAPACITOR 10F 5.5V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 F (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen 80mOhm @ 1kHz
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80mOhm @ 1kHz
Valmistaja
Abracon LLC
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,701" (17,80mm)
Kapasitanssi
10 F
Koko/mitat
1,004" pit. x 0,512" lev. (25,50mm x 13,00mm)
Toleranssi
0%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,457" (37,00mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C