JS203011JCQN
JS203011JCQN
JS203011JCQN
DigiKeyn tuotenumero
CKN10725TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CKN10725CT-ND - Cut Tape (CT)
CKN10725DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JS203011JCQN
Kuvaus
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Tarkka kuvaus
Liukukytkimet DP3T Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
JS203011JCQN -mallit
Kategoria
Aktuaattorin pituus
2,00mm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Terminointityyppi
J-johto
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin ajoitus
Ei määritetty
Kytkimen liike
2,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
300mA (DC)
Jänniteluokitus – DC
6 V