JS203011CQN
JS203011CQN
JS203011CQN
DigiKeyn tuotenumero
401-2004-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JS203011CQN
Kuvaus
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Liukukytkimet DP3T Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
JS203011CQN -mallit
Kategoria
Aktuaattorin pituus
2,00mm
Valmistaja
C&K
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Hopea
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Piiri
DP3T
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin ajoitus
Ei määritetty
Aktuaattorin materiaali
Polyamidi (PA46), Nailon 4/6
Kytkimen toiminto
On-On-On
Kytkimen liike
2,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
300mA (DC)
Sähköinen käyttöikä
5000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
6 V