8121SYZGE
8121SYZGE
8121SYZGE
DigiKeyn tuotenumero
CKN1628-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8121SYZGE
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
EDA/CAD-mallit
8121SYZGE -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
28 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
juotosnasta
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 6,35mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-30°C – 75°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1A (AC/DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
120 V