8121LY4ZGE
8121LY4ZGE
8121LY4ZGE
DigiKeyn tuotenumero
CKN1611-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8121LY4ZGE
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPDT Standardi Paneelikiinnitys, Taka-
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
8121LY4ZGE -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
28 V
Valm.
Aktuaattorityyppi
Pyöreä, Mäntä
Sarja
Aktuaattorin merkintä
Ei merkintää
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri - aktuaattori/suojus
Valkoinen
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
juotosnasta
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Taka-
Ominaisuudet
Tuntopalaute
Tyyppi
Standardi
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 6,35mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-30°C – 75°C
Kytkimen toiminto
On-Mom
Sähköinen käyttöikä
60000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
1A (AC/DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
120 V