8121SYWGE on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
C&K
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
C&K
Varastossa: 0
8121SYWGE
DigiKeyn tuotenumero
108-8121SYWGE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8121SYWGE
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
EDA/CAD-mallit
8121SYWGE -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
28 V
Pakkaustapa
Kaukalo
Terminointityyppi
Johdon päällystys
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 6,35mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-30°C – 75°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1A (AC/DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
120 V