8121SYW4GE on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
C&K
Varastossa: 0
8121SYW4GE
8121SYW4GE
8121SYW4GE
DigiKeyn tuotenumero
CKN10087-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8121SYW4GE
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
EDA/CAD-mallit
8121SYW4GE -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
28 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Terminointityyppi
Johdon päällystys
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 6,35mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-30°C – 75°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1A (AC/DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
120 V