EXP-A921/10/P
DigiKeyn tuotenumero
EXP-A921/10/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EXP-A921/10/P
Kuvaus
CONN RCPT MALE 10P NICKEL SCREW
Tarkka kuvaus
10 (teho) paikkaa pyöreä liitin Vastake, Urosnastat Ruuvi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EXP-A921/10/P -mallit
Ominaisuudet
Takakuori, Kaapelin vedonpoistin, UV-kestävä
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Kaapeliaukko
0,787" – 0,866" (20,00mm – 22,00mm)
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C