EXP-0911/10/S
DigiKeyn tuotenumero
708-1472-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EXP-0911/10/S
Kuvaus
CONN PLUG FMALE 10P NICKEL SCREW
Tarkka kuvaus
10 (teho) paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet Ruuvi
Ominaisuudet
Takakuori, Liitosmutteri, UV-kestävä
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Kaapeliaukko
0,512" – 0,591" (13,00mm – 15,00mm)
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C