ALMD-EL1E-Z2002
DigiKeyn tuotenumero
516-ALMD-EL1E-Z2002TR-ND - Rullattu teippi (TR)
516-ALMD-EL1E-Z2002CT-ND - Cut Tape (CT)
516-ALMD-EL1E-Z2002DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALMD-EL1E-Z2002
Kuvaus
LED AMBER RND SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kellanruskea 590nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,1V 2-SMD, lokinsiipi
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,1V
Valm.
Virta - testi
20mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
15°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Standardi
Aallonpituus - huippu
594nm
Linssin väri
Kellanruskea
Pakkaus / kotelo
2-SMD, lokinsiipi
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
7,30mm