ALMD-EG1E-Z2002
DigiKeyn tuotenumero
516-ALMD-EG1E-Z2002TR-ND - Rullattu teippi (TR)
516-ALMD-EG1E-Z2002CT-ND - Cut Tape (CT)
516-ALMD-EG1E-Z2002DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALMD-EG1E-Z2002
Kuvaus
LED RED RND 15DEG SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 621nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,1V 4-SMD, lokinsiipi
Kategoria
Virta - testi
20mA
Valm.
Katselukulma
15°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
630nm
Linssin väri
Punainen
Pakkaus / kotelo
4-SMD, lokinsiipi
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
4,20mm pit. x 4,20mm lev.
Linssin malli
Pyöreä, yläosassa kupu
Korkeus (maks.)
7,30mm
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,1V