SRR1240-330M
DigiKeyn tuotenumero
118-SRR1240-330MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRR1240-330MCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRR1240-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR1240-330M
Kuvaus
FIXED IND 33UH 2.3A 97 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.3 A 97mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR1240-330M -mallit
DC-resistanssi (DCR)
97mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
19 @ 2,52MHz
Taajuus - itseresonoiva
15MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2,1A