DRA124-330-R
DigiKeyn tuotenumero
283-DRA124-330-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-DRA124-330-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DRA124-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRA124-330-R
Kuvaus
FIXED IND 33UH 1.98A 108 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.98 A 108mOhm Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRA124-330-R -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
108mOhm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 165°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
3,42A