SRP1250-4R7M
DigiKeyn tuotenumero
SRP1250-4R7MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP1250-4R7MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP1250-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP1250-4R7M
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 12 A 15mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRP1250-4R7M -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
27A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
15mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,547" pit. x 0,531" lev. (13,90mm x 13,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,205" (5,20mm)