PM12651S-4R7M-RC | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PM12651S-4R7M-RC |
Kuvaus | FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 12 A 15mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PM12651S-4R7M-RC -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 27A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 15mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Osan tila Viimeinen ostohetki | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Induktanssi | Koko/mitat 0,547" pit. x 0,531" lev. (13,90mm x 13,50mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,232" (5,90mm) |