SRP1038C-220M on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Bourns Inc.
Varastossa: 485
Tekniset tiedot
22 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 5.2 A 74mOhm maks. Epästandardi
SRP1038C-220M
DigiKeyn tuotenumero
SRP1038C-220MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP1038C-220MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP1038C-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP1038C-220M
Kuvaus
FIXED IND 22UH 5.2A 74 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
74mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
20 @ 100kHz
Taajuus - itseresonoiva
8MHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,433" pit. x 0,394" lev. (11,00mm x 10,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
7,5A