SRP1038CC-220M
DigiKeyn tuotenumero
118-SRP1038CC-220MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRP1038CC-220MCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRP1038CC-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP1038CC-220M
Kuvaus
FIXED IND 22UH 5.2A 74 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 5.2 A 74mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
7,5A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
74mOhm maks.
Taajuus - itseresonoiva
8MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Kierresuojattu
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,433" pit. x 0,394" lev. (11,00mm x 10,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)