SRP1038A-1R0M
DigiKeyn tuotenumero
SRP1038A-1R0MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP1038A-1R0MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP1038A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP1038A-1R0M
Kuvaus
FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 18 A 3,3mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRP1038A-1R0M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
3,3mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 100kHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
47MHz
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,433" pit. x 0,394" lev. (11,00mm x 10,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
36A