SRF4532-1R0Y
DigiKeyn tuotenumero
SRF4532-1R0YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRF4532-1R0YCT-ND - Cut Tape (CT)
SRF4532-1R0YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF4532-1R0Y
Kuvaus
CMC 1UH 1.2A 2LN 60 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 60 Ohms @ 10 MHz 1,2A DCR 120mOhm
EDA/CAD-mallit
SRF4532-1R0Y -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
120mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
50V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Korkeus (maks.)
0,118" (3,00mm)
Impedanssi taajuudella
60 Ohms @ 10 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Induktanssi taajuudella
1 µH @ 100 kHz