SRF4532-110Y
DigiKeyn tuotenumero
SRF4532-110YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRF4532-110YCT-ND - Cut Tape (CT)
SRF4532-110YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF4532-110Y
Kuvaus
CMC 11UH 300MA 2LN 700 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
11 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 700 Ohms @ 10 MHz 300mA DCR 800mOhm
EDA/CAD-mallit
SRF4532-110Y -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
300mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
800mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
50V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Korkeus (maks.)
0,118" (3,00mm)
Impedanssi taajuudella
700 Ohms @ 10 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Induktanssi taajuudella
11 µH @ 100 kHz