SRF3216-222Y
DigiKeyn tuotenumero
SRF3216-222YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRF3216-222YCT-ND - Cut Tape (CT)
SRF3216-222YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF3216-222Y
Kuvaus
CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 2.2 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 1,2Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRF3216-222Y -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,2Ohm
Valmistaja
Bourns Inc.
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,087" (2,20mm)
Impedanssi taajuudella
2.2 kOhms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Virtaluokitus (maks.)
200mA