DLW31SN222SQ2L
DigiKeyn tuotenumero
490-1070-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1070-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1070-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW31SN222SQ2L
Kuvaus
CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 2.2 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 1,2Ohm
EDA/CAD-mallit
DLW31SN222SQ2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,2Ohm
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,083" (2,10mm)
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Impedanssi taajuudella
2.2 kOhms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
200mA